EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA

Õppevideod

Line
  p1  KEPIKÕND
Line
  p1  JOOKSMINE
Line
  p1  ÜLDTREENING
Line
  p1  RATTASÕIT
Line
  p1  DISCGOLF

EOA

 


EOA 2016. a KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE KALENDER

30.04.2016

Eesti Olümpiaakadeemia toetab 2016. aastal järgmisi kooliolümpiamänge (kuupäev, kool, maakond, projektijuht):

18. veebruar - Saaremaa Ühisgümnaasium (Saaremaa) - Triin Vallsalu
18.-22. aprill - Väike-Maarja Gümnaasium (Lääne-Virumaa) - Egne Liivalaid 
29. aprill - Võnnu Keskkool (Tartumaa) - Anu Markus
13. mai - Kohtla-Järve Slaavi Põhikool (Ida-Virumaa) - Aleksandra Špeht
13.-14. mai - Eesti Waldorfkoolide olümpiamängud (korraldaja Tallinna Vaba Waldorfkool) - Piret Meier, Marelle Grünthal-Drell
16.-20. mai - Tartu Lasteaed Helika (Tartumaa) - Tiina Kivisalu
18.-20. mai - Tartu Mart Reiniku Kool (Tartumaa) - Sirle Morozova
19. mai - Põlva Põhikool (Põlvamaa) - Reet Külaots
20. mai - Jõhvi Vene Põhikool (Ida-Virumaa) - Viktor Predbannikov
24. mai - Jõgeva Põhikool, Jõgeva Gümnaasium (Jõgevamaa) - Viktor Nõmm
26. mai - Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool (Tartumaa) - Priit Allikivi
26.-27. mai - Oru Kool (Lääne-Virumaa) - Liisa Pett
27. mai - C.R.Jakobsoni nim. Torma Põhikool (Jõgevamaa) - Enda Kalm
30. mai - Vändra Gümnaasium (Pärnumaa) - Age Raimets
30. mai - 2. juuni - Narva Soldino Gümnaasium - Jelena Vassiljeva
31. mai - Paide Ühisgümnaasium (Järvamaa) - Marika Kuusik
1. juuni - Tallinna Prantsuse Lütseum (Harjumaa) - Katrin Kroosmann
1. juuni - Kohtla-Järve linna kooliolümpiamängud (korraldaja Ahtme Gümnaasium, Ida-Virumaa) - Inna Mällo
1. juuni - Märjamaa Gümnaasium (Raplamaa) - Andres Elmik
2. juuni - Orava Kool (Põlvamaa) - Heli Lumi
2. juuni - Kohila Gümnaasium (Raplamaa) - Ulvi Mägi
2. juuni - Kambja Põhikool (Tartumaa) - Katre Pind
2.-4. juuni - Saaremaa Kodutütarde ja Noorkotkaste kooliolümpiamängud (Saaremaa) - Lii Vanem

7.-8. september - Halliste Põhikool (Viljandimaa) - Milvi Kull
14.-16. september - Jõhvi Põhikool (Ida-Virumaa) - Liivi Jõemets
16.-17. september - Kodutütarde vabariiklikud kooliolümpiamängud (Põlvamaa) - Aile Vals
21. september - Läänemaa Ühisgümnaasium (Läänemaa) - Leelo Paju
30. september - Värska Gümnaasium (Põlvamaa) - Anneli Lätt



 

 

   
EOA 4. NOORTESESSIOONI KANDIDAATIDE KONKURSS
Triip
EOA 2016. a KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE KALENDER
Triip
2015. a PARIM SPORDIRAAMAT ON "VEEPALLUR"
Uudised
   
Mai 2016
Tagasi Edasi
 
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
17
21
22
23
26
28
29
     
Kalender
   
Kaart
EOK
Kalender