EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA


EOK

EOA

 


2014. a KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE KALENDER

10.01.2014

Eesti Olümpiaakadeemia toetab 2014. aastal järgmisi kooliolümpiamänge (kuupäev, kool, maakond, projektijuht):

7.-12. veebruar – Narva Soldino Gümnaasium (Ida-Virumaa) – Jelena Vassiljeva
17.-20. veebruar – Paide Ühisgümnaasium (Järvamaa) – Marika Kuusik
10.-13. veebruar - Tartu Lasteaed Helika (Tartumaa) - Tiina Kivisalu
11.-13. veebruar – Pühajärve Põhikool (Valgamaa) – Miia Pallase
18.-19. veebruar – Pärnu Vanalinna Põhikool (Pärnumaa) – Rein Semenov
20. veebruar – Adavere Põhikool (Jõgevamaa) – Anar Treiman
27. veebruar – Läänemaa algklasside kooliolümpiamängud (korradaja Kullamaa Keskkool, Läänemaa) – Mai Jõevee
28. veebruar – Jõhvi Vene Gümnaasium (Ida-Virumaa) – Viktor Predbannikov
7. märts – Saaremaa kodutütarde kooliolümpiamängud (Saaremaa) – Lii Vanem
13.-14. märts – Võru Kesklinna Kool (Võrumaa) – Marju Kõva

16. mai – J. Liivi nim Alatskivi Keskkool (Tartumaa) – Illi Teras
16/23. mai – Virtsu Kool (Läänemaa) – Tuuliki Tedre
22. mai – Jõgeva linna koolide kooliolümpiamängud (korraldaja Jõgeva Põhikool, Jõgevamaa) – Viktor Nõmm
22. mai – Vändra Gümnaasium (Pärnumaa) – Age Raimets
22.-23. mai – Hugo Treffneri Gümnaasium (Tartumaa) – Ergo Kukk
23. mai – Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium (Ida-Virumaa) – Svetlana Putkonen
23. mai – Märjamaa Gümnaasium (Raplamaa) – Andres Elmik
27.-28. mai – Vara Põhikool (Tartumaa) – Katrin Reimand
28. mai – Võhma Gümnaasium (Viljandimaa) – Tiia Püvi
31. mai/4. juuni – Konguta Kool (Tartumaa) – Liina Tamm
1. juuni – Viljandimaa tervist edendavate koolide kooliolümpiamängud (korraldaja Viljandi Jakobsoni Kool) – Moonika Pärna
2. juuni - Mäetaguse Põhikool (Ida-Virumaa)
2.-3. juuni – Tartu Annelinna Gümnaasium (Tartumaa) – Karin Värk
3. juuni – Tallinna Prantsuse Lütseum (Harjumaa) – Katrin Kroosmann
4. juuni – Tornimäe Põhikool (Saaremaa) – Raili Nõgu
4.-5. juuni – Kuusalu Keskkool (Harjumaa) – Kadri Idavain

18. september – Saku Gümnaasium (Harjumaa) – Karin Vassil
19. september – Ülenurme Gümnaasium (Tartumaa) – Marit Rauk
20.-21. september – Vabariiklikud kodutütarde kooliolümpiamängud (Järvamaa) – Mare Hendrikson
26. september – Tilsi Põhikool (Põlvamaa) – Reet Külaots 
 

   
EOA OLÜMPIAKONVERENTS "SOTŠI 2014"
Triip
EOA AASTAKONVERENTS
Triip
EOA PRESIDENDIKANDIDAATIDE ESITAMINE
Uudised
   
Aprill 2014
Tagasi Edasi
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    
Kalender
   
Kaart
Kalender
 
Footer