EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA

Õppevideod

Line
  p1  KEPIKÕND
Line
  p1  JOOKSMINE
Line
  p1  ÜLDTREENING
Line
  p1  RATTASÕIT
Line
  p1  DISCGOLF

EOA

RUS > KAPTA ШКОЛЬНЫХ ОЛИМПИЙСКИХ ИГР 2012

KAPTA ШКОЛЬНЫХ ОЛИМПИЙСКИХ ИГР 2012

Kohtla-Järve Kesklinna Kooli VI kooliolümpiamängud

Kool: Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool (Kohtla-Järve Järve Gümnaasium, Järve Vene Gümnaasium, Ahtme Gümnaasium, Maleva Põhikool, Kohtla-Järve lasteaiad Karuke, Aljonuška, Pääsuke, Väikemees)
Asukoht: Kohtla-Järve, Ida-Virumaa
Kirjeldus: KOHTLA-JÄRVE KESKLINNA PÕHIKOOLI VI KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE OLÜMPIAHARIDUSPERIOOD 15.12.2018–06.06.2019

1. Kooliolümpiamängude Komitee loomine.
2. Kooliolümpiamängude programmi koostamine.
3. Kooliolümpiamängude ajaveebi (kgfizra.blogspot.com) arendamine.
4. Sporditeemalised tunnid “Eesti kergejõustiku kangelased”, “Antiikkreeka – kergejõustiku häll”, “Jesse Owens`ist Usain Bolt`ini” (1.-9.kl.)
5. Joonistamiskonkurss “Tervislik eluviis kogu perega” (1.-4.kl.)
6. Integreeritud kehalise kasvatuse ja kunsti uurimustunnid ja šriftikompositsioonide konkurss teemal „Olümpiamängude Kodumaa“ (6.-7.kl.)
7. Sporditeemaliste ristsõnade ja reebuste koostamine (2.-6.kl.)
8. Põnevad jooksumängud vahetundidel (1.-9.kl.)
9. Olümpiateemalised viktoriinid inglise keeles „The Best Moments of World Athletics“ (4.-5., 9.kl.)
10. Klassidevaheline võistlus „Lõbus Maraton“ (3.-5.kl.)
11. Spordipidu “Saa sõbraks kogu spordi kuningannaga“ (1.-3.kl.)
12. Kooliprojekt “Mängime sulgpalli terve klassiga” (8.-9.kl.)
13. Spordiüritus „Rahvatraditsioone ühendades“ (4.-5.kl.+külalised,õpilased Prantsusmaalt, Poolast, Portugalist, Sloveeniast)
14. Sõpruskohtumised võrkpallis (8.-9.kl. KesklinnaPK+MalevaPK+AhtmeG)
15. Sõpruskohtumised lauatennises (7.-9.kl. KesklinnaPK+Järve VeneG)
16. Võrkpalliturniir “Kesklinna Cup” (8.-9.kl.+õpetajad+ vilistlased)
17. Logo, maskoti konkurss (1.-9.kl.)
18. Konkurss “Aus mäng” (1.-9.kl.)
19. Loovtööd “Olümpiamängude maskott oma kätega” (5.-9.kl.)
20. Parimate tööde (joonised, logod, maskotid) näitus
21. Olümpiateemaliste stendide koostamine
22. Perekondlik turniir “Ema, isa, mina – sportlik perekond (1.-3.kl.+lastevanemad)
23. Spordivõistlus “Kiiremini, kõrgemini, tugevamini koos Jõuluvanaga” (1.kl.+lasteaiad)
24. Spordiüritus “Vastlanädala mängud” (1.-5.kl.)
25. Spordiüritus “Judopäev” - spordiklubi Afina külastamine (eelklassid+1.kl.)
26. Saalihoki-ning jäähokimängud (4.-9.kl.)
27. Eesti spordimuuseumi külastamine (parimad sportlased)
28. Konkurss “Kõige sportlikum klass” (1.-4. 5.-9.kl.)
29. Kohtunike ja võistkondade esindajate koolitus

Detsember 2018.
• Kooliolümpiamängude Komitee loomine.
• Kooliolümpiamängude programmi koostamine.
• Võrkpalliturniir “Kesklinna Cup” (8.-9.kl.+õpetajad+ vilistlased)
• Sõpruskohtumised lauatennises (7.-9.kl. KesklinnaPK+Järve VeneG)
Jaanuar 2019.
• Sporditeemalised tunnid “Eesti kergejõustiku kangelased”, “Antiikkreeka – kergejõustiku häll”, “Jesse Owens`ist Usain Bolt`ini” (1.-9.kl.)
• Joonistamiskonkurss “Tervislik eluviis kogu perega” (1.-4.kl.)
• Perekondlik turniir “Ema, isa, mina – sportlik perekond (1.-3.kl.+lastevanemad)
• Spordivõistlus “Kiiremini, kõrgemini, tugevamini koos Jõuluvanaga” (1.kl.+lasteaiad)
Veebruar 2019.
• Spordiüritus “Judopäev” - spordiklubi Afina külastamine (eelklassid+1.kl.)
• Integreeritud kehalise kasvatuse ja kunsti uurimustunnid ja šriftikompositsioonide konkurss teemal „Olümpiamängude Kodumaa“ (6.-7.kl.)
• Logo, maskoti konkurss (1.-9.kl.)
• Konkurss “Aus mäng” (1.-9.kl.)
• Kooliprojekt “Mängime sulgpalli terve klassiga” (8.-9.kl.)
Märts 2019.
• Saalihoki ning jäähoki mängud (4.-9.kl.)
• Spordiüritus “Vastlanädala mängud” (1.-5.kl.)
• Olümpiateemalised viktoriinid inglise keeles „The Best Moments of World Athletics“ (4.-5., 9.kl.)
• Sõpruskohtumised võrkpallis (8.-9.kl.) KesklinnaPK+MalevaPK+AhtmeG)

Aprill 2019.
• Loovtööd “Olümpiamängude maskott oma kätega” (5.-9.kl.)
• Sporditeemaliste ristsõnade ja reebuste koostamine (2.-3.kl.)
• Klassidevaheline võistlus „Lõbus Maraton“ (3.-5.kl.)
• Spordipidu “Saa sõbraks kogu spordi kuningannaga“ (1.-3.kl.)
Mai 2019.
• Spordiüritus „Rahvatraditsioone ühendades“ (4.-5.kl.+külalised,õpilased Prantsusmaalt, Poolast, Portugalist, Sloveeniast)
• Eesti Spordimuuseumi külastamine (parimad sportlased)
• Parimate tööde (joonistued, logod, maskotid) näitus
• Konkurss “Kõige sportlikum klass” (1.-4.; 5.-9.kl.)
• Kohtunike ja võistkondade esindajate koolitus

Juuni 2019.
• Spordipidu, võistlused
• Projektide kokkuvõte

Haridusperioodi jooksul
• Kooliolümpiamängude ajaveebi (kgfizra.blogspot.com) arendamine
• Olümpiateemaliste stendide koostamine
• Põnevad jooksumängud vahetundidel (1.-9.kl.)

KOHTLA-JÄRVE KESKLINNA PÕHIKOOLI VI KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE SPORDIPIDU 06.06.2019

Kell 10:00 avatseremoonia:
• Osavõtjate paraad
• Avasõnad
• Kooliolümpiamängude avatuks kuulutamine
• Kooliolümpiamängude lipu heiskamine hümni saatel
• Tule süütamine
• Sportlaste ja kohtunike esitlemine ja vande andmine
• Kultuuriprogramm

Võistlusalad
1.-3.klassid
• Kotishüpped
• Buratiino
• Kummikeks
• Hüpped suure võimlemispalliga
• Lendava taldriku visked olümpiarõngastesse
• Tõkkejooks
• Teatejooks
4.-7.klassid + õpetajad
• Odavise
• Teivashüpe
• Kummikeks (kõrgushüpe)
• Kaugushüpe
• Kergejõustiku mitmevõistlus
• Saapavise (kettaheide)
• Lennukott (vasaraheide)
• Topispall (kuulitõuge)
• Teatejooks

Kell 13:00 Kesklinna kooliolümpiamängude lõpetamine
• Autasustamine
• Lõpukõne, tule kustutamine ja lipu langetamine
• Kultuuriprogramm


KOHTLA-JÄRVE KESKLINNA PÕHIKOOLI VI KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE PROJEKTIJUHT: Inna Sergejeva (innasergejeva@kjkg.edu.ee)
   
EOA TÄISKOGU
Triip
Eesti Olümpiaakadeemia kuulutab välja konkursi Rahvusvahelise Olümpiaakadeemia 60. noortesessioonile, mis toimub 23. maist 3. juunini Antiik-Olümpias, Kreekas.
Triip
EOA 2020. a KOM PROJEKTIDE KONKURSI TULEMUSED
Uudised
   
September 2020
Tagasi Edasi
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    
Kalender
   
Kaart
EOK
Kalender