EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA

Line
  p1  Uudised

Õppevideod

Line
  p1  KEPIKÕND
Line
  p1  JOOKSMINE
Line
  p1  ÜLDTREENING
Line
  p1  RATTASÕIT
Line
  p1  DISCGOLF

EOA

Avaleht > Uudised > Kooliolümpiamängud 2017

Kooliolümpiamängud 2017

Nõo Reaalgümnaasiumi X Antiikolümpiamängud

Kool: Nõo Reaalgümnaasium
Asukoht: Tartumaa
Kirjeldus: NÕO REAALGÜMNAASIUMI OLÜMPIAHARIDUSPERIOOD

KOLMAPÄEV, 01.03.2017
• Olümpiamängude kiirviktoriin Hümn- Pane kokku riik ja talle kuuluv hümn(tänapäevased riigid) – vahetunnis
• Algab olümpiateemaliste luuletuste (klassidevaheline)(tähtaeg 05.03.2017 kell 23.00)

Info võistlusetest, mis varem alustatud (2 nädalat):
• Seletus, mille alusel ja kuidas toimub tööde hindamine (rahvahääletuse põhimõte) – joonistusvõistlus ja
loominguvõistlus

• Filmiõhtu tuntud sportlasest- kell 18:00, auditooriumis

NELJAPÄEV, 02.03.2017
• Kohtumine, vestlusring tuntud sportlasega, kindlasti ära mainida ausamängu põhimõtted (läbirääkimised käivad) -
5.tunni ajal, auditooriumis
• Toitumisalane loeng – kell 18:00, auditooriumis


REEDE, 03.03.2017
• Olümpiamängude kiirviktoriin (kahoot)- – vahetunnis

ESMASPÄEV, 06.03.2017
• Olümpiateemaliste luuletuste ettekandmine auditooriumis+ autasustamine - vahetunnis
• Filmiõhtu olümpiamängudest - kell 18:00, auditooriumis

TEISIPÄEV, 07.03.2017
• KEHALISE KASVATUSE ÕPETAJATE ülevaade tänapäevastest olümpiamängudest - peale koolipäeva
• Maia ja Eriku loeng: ülevaade antiikolümpiamängude spordialadest ja tooga ajaloost - kell 18:00, auditooriumis

KOLMAPÄEV, 08.03.2017
• Kuulutame välja joonistusvõistluse parimad + autasustamine 2.vahetund
• Olümpiateemalise kiirviktoriini autasustamine – 2.vahetund

NÕO REAALGÜMNAASIUMI X ANTIIKOLÜMPIAMÄNGUDE SPORDIPIDU 24.05.2017

8.30 Rivistumine avatseremooniaks kooli ette
9.00 Paraad, avatseremoonia staadionil
9.45 ’’Riikidevaheline’’ antiikteatevõistlus- pakkude kandmise teatevõistlus; tütarlaste
(puupakkude/pushpallide) veeretamine. (4T+4P)
10.15 Staadionijooks kilbiga 192,27 m (T+P)
10.35 Kaugushüpe raskustega (3P+3T)
10.50 ’’Riikidevaheline’’ SUMO (P+T)
11.00 Raskusheide (P+T)
11.15 Vibulaskmine (P+T)
11.25 „Riikidevaheline“ antiikteemaline viktoriin
11.45 Naise kandmine (P+T)
12.25 Söömine
13.10 Kaarikute võistlus
13.40 ’’Riikidevaheline’’ köievedu (kogu riik)
14.30-16.00 NRG X Antiikolümpiamängude lõpetamine ja kultuuriprogramm

1. Külalisesinejate programm
2. Olümpiakomitee esimehe Jaanus Järveoja kõne
3. Autasustamine

NÕO REAALGÜMNAASIUMI X ANTIIKOLÜMPIAMÄNGUDE PROJEKTIJUHT: Talis Mölder (talis.molder@gmail.com)
   
KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE FOORUMI KOKKUVÕTE
Triip
Vastuvõtt EOK spordijuhtide kursuse IV lennule
Triip
KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE FOORUM
Uudised
   
November 2017
Tagasi Edasi
 
  
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   
Kalender
   
Kaart
EOK
Kalender