EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA

Line
  p1  Structure
Line
  p1  History
Line
  p1  Statute

Õppevideod

Line
  p1  KEPIKÕND
Line
  p1  JOOKSMINE
Line
  p1  ÜLDTREENING
Line
  p1  RATTASÕIT
Line
  p1  DISCGOLF

EOA

Home > Organisation > Structure

Structure

BOARD OF THE ESTONIAN OLYMPIC ACADEMY

PRESIDENT
Neinar Seli
+372 7308300 
neinar.seli@estiko.ee

VICE-PRESIDENT
Merike Kull
+372 5176949 
merike.kull@ut.ee

GENERAL SECRETARY 
Kalle Voolaid
+372 55611565 
kalle@spordimuuseum.ee

DIRECTOR 
Heigo Klaos
+372 5246141
heigo@olympiaharidus.eu 

PROJECT MANAGER
Reele Remmelkoor
+372 5250583
reele@olympiaharidus.eu


Aivar Haller
+372 5162211 
aivar@haller.ee

Priit Kaasik
+372 5177696 
priit.kaasik@ut.ee

Liis Kaibald
+372 56665722 
kaibald@gmail.com

Revo Raudjärv
+372 5170156 
revo@sporttv.ee

Darja Saar
+372 55656392 
darja.saar@gmail.com

Mehis Viru
+372 5111555 
mehis.viru@ut.ee

Vahur Ööpik
+372 5184234 
vahur.oopik@ut.ee

EOA FOUNDING MEMBERS

Karin Alev
Arnold Green
Hans Gross
Rein Haljand
Rein Jalak
Jüri-Hain Kaljusto
Toomas Karu
Paavo Kivine
Martin Kutman
Peeter Laane
Heino Laidre
Jaak Maaroos
Tõnis Matsin
Ants Nurmekivi
Tiiu Olm
Gunnar Paal
Ando Pehme
Alfred Pisuke
Priit Pullerits
Aime Pärnakivi
Jaan Pärnat
Mati Pääsuke
Toomas Savi
Teet Seene
Neinar Seli
Kaarel Zilmer
Saima Timpmann
Juhan Unger
Jaak Uudmäe
Arnold Vaiksaar
Arved Vain
Atko Viru
Vahur Ööpik

EOA MEMBERS

Tair Anton
Kaarel Antons
Ranno Aun
Kristi Eelmäe
Andres Elmik
Kaja Haljaste
Helve Israel
Tamara Janson
Meelis Juursoo
Asta Jänese
Jaak Jürimäe
Toivo Jürimäe
Liis Kaibald
Mehis Kard
Kalle Karelson
Alar Kilp
Liia Kilp
Ly Kivistik
Andre Koka
Kati Krass
Jaanus Kriisk
Jüri Kull
Tiit Kuningas
Karin Kütt
Ene Laanes
Daimar Lell
Virge Lell
Harry Lemberg
Aldo Luud
Enn Mainla
Mikk Mikiver
Mart Mäerand
Raido Mägi
Rita Mägi
Rait Männik
Joe Noormets
Raili Nõgu
Leelo Paju
Erik Pallase
Mari-Liis Parmas
Triin Pomerants
Kristjan Port
Malle Poska
Tõnu Põder
Kaire Roonurm
Reedik Pääsuke
Revo Raudjärv
Anto Raukas
Rene Rinaldo
Tiit Rosenberg
Heiki Sarapuu
Aivo Sildvee
Jaanus Teppan
Tiia Teppan
Kaivo Thomson
Saima Timpmann
Anu Tuvik
Kairis Ulp
Lembit Vahesaar
Anne Volver
Piret Voolaid

 

   
Euroopa Olümpiaakadeemiate Assotsiatsiooni komisjonidesse pääses mitmeid eestlasi
Triip
EOA KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE PROJEKTIDE KONKURSS 2020
Triip
PROFESSOR ATKO-MEEME VIRU STIPENDIUM
Uudised
   
Detsember 2019
Tagasi Edasi
 
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
Kalender
   
Kaart
EOK
Kalender