EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA

Line
  p1  KOM PROGRAMM
Line
  p1  KOM PROJEKTIDE KONKURSS
Line
  p1  ABIKS ÕPETAJALE
Line
  p1  Kooliolümpiamängude planeerimine
Line
  p1  Nõuandeid korraldajatelt
Line
  p1  Abilised
Line
  p1  KOM TUNNUSTAMINE
Line
  p1  MEEDIAKAJASTUS
Line
  p1  KOM PROJEKT ROKi KODULEHEL

Õppevideod

Line
  p1  KEPIKÕND
Line
  p1  JOOKSMINE
Line
  p1  ÜLDTREENING
Line
  p1  RATTASÕIT
Line
  p1  DISCGOLF

EOA

Avaleht > Kooliolümpiamängud > ABIKS ÕPETAJALE > Abilised

Abilised

Eesti Olümpiaakadeemiat on lahkelt nõustunud abistama maakondade "tugiisikud", kes omavad kooliolümpiamängude eduka korraldamise kogemusi ning kelle poole võite kooliolümpiamängude korraldamise küsimustes julgelt pöörduda:

Hiiumaa – Kati Vaht, Palade Põhikool kati@palade.edu.ee
Ida-Virumaa – Tatjana Stolfat, Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond tatjana.stolfat@narva.ee

Jõgevamaa - Viktor Nõmm, Jõgeva Gümnaasium viktor.nomm@joggym.edu.ee
Läänemaa – Leelo Paju, Haapsalu Linna Algkool leelo.paju@mail.ee
Lääne-Virumaa – Ly Kivistik, Uhtna Põhikool lykivistik@hotmail.com
Põlvamaa – Anneli Lätt, Värska Gümnaasium latuy@hot.ee
Pärnumaa – Ulvi Lutoškin, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool ulvilutoskin@hot.ee
Raplamaa – Aivo Sildvee, Kaiu Vallavalitsus aivo@kaiu.ee
Saaremaa – Raili Nõgu, Tornimäe Põhikool kukuraili@hot.ee
Tartumaa – Heiki Sarapuu, Ülenurme Gümnaasium heiki.sarapuu@yle.edu.ee 
Tartu – Helve Israel, Tartu Kunstigümnaasium Helve.Israel@mail.ee
Viljandimaa – Malle Poska, Kildu Põhikool malle@kildu.vil.ee
Võrumaa – Virve Tamm, Mõniste Kool virve@kuutsi.edu.ee

 

   
EOA KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE PROJEKTIDE KONKURSS 2020
Triip
PROFESSOR ATKO-MEEME VIRU STIPENDIUM
Triip
2018. a PARIM SPORDIRAAMAT ON "EESTI SPORDI LUGU"
Uudised
   

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function date_month_text() in /data03/virt25315/domeenid/www.olympiaharidus.eu/htdocs/lib/Hansademo.php:1470 Stack trace: #0 /data03/virt25315/domeenid/www.olympiaharidus.eu/htdocs/lib/Hansademo.php(1357): Hansademo->showCalendar() #1 /data03/virt25315/domeenid/www.olympiaharidus.eu/htdocs/lib/Hansademo.php(44): Hansademo->showPage() #2 /data03/virt25315/domeenid/www.olympiaharidus.eu/htdocs/index.php(47): Hansademo->Start('145', NULL) #3 {main} thrown in /data03/virt25315/domeenid/www.olympiaharidus.eu/htdocs/lib/Hansademo.php on line 1470