EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA

Line
  p1  Programme of the School Olympic Games
Line
  p1  School Olympic Games projects contest
Line
  p1  Advice for teachers
Line
  p1  Recognition the School Olympics

Õppevideod

Line
  p1  KEPIKÕND
Line
  p1  JOOKSMINE
Line
  p1  ÜLDTREENING
Line
  p1  RATTASÕIT
Line
  p1  DISCGOLF

EOA

Home > School Olympic Games > Recognition the School Olympics

Recognition the School Olympics

The schools who have successfully held the School Olympic Games will be awarded with a book and a numbered certificate by the Estonian Olympic Academy at the Annual Meeting. The criteria for the recognition of the School Olympics are: 

• the inclusion of all the required elements in the Olympic Education Period;
• the following the Olympic Charter at the opening, award and closing ceremonies of the Sports Festival
• the inclusion of all students to the activities of the School Olympic Games;
• the consideration of the Fair Play principles.
 

The EOA has awarded the following School Olympics with its certificate:
1. Patküla Põhikool (5.-7.05.1996) - organiser Anne Volver.
2. Tõrvandi Algkool (8.-22.02.1998) - Ulvi and Heiki Sarapuu.
3. Patküla Põhikool (16.-18.03.1998) - Anne Volver.
4. Peedu Lasteaed-Algkool (28.05.1998) - Karin Kütt.
5. Nõo Reaalgümnaasium – the Ancient Olympic Games (19.05.1999) - Mart Mäerand.
6. Tõstamaa Keskkool (03.05.2000) - Kairi Kuur.
7. Tõrvandi Algkool – International School Olympic Games (01.06.2000) Ulvi and Heiki Sarapuu.
8. Räpina Gümnaasium – Mini Olympic Games (15.09.2000) - Anu Tuvik.
9. Kullamaa Keskkool (5.-6.10.2000) - Mai Jõevee, Andres Elmik.
10. Laukna Lasteaed-Algkool – The Olympic Games of Rapla county primary schools (15.05.2000) - Elviira Aruksaar.
11. Nõo Reaalgümnaasium – 2nd Ancient Olympic Games (31.05.2001) - Mart Mäerand.
12. Lähte Ühisgümnaasium – International School Olympic Games (28.02.-01.03.2002) - Ene Laanes.
13. Peedu Lasteaed-Algkool (30.05.2002) - Karin Kütt.
14. Märjamaa Gümnaasium (30.-31.05.2002) - Andres Elmik.
15. Nõo Reaalgümnaasium – 3rd Ancient Olympics (29.05.2003) - Mart Mäerand.
16. Järva-Jaani Keskkool (June 2003) - Urmas Virves.
17. Tartu Herbert Masingu Kool (04.05, 2004) - Kristi Eelmäe.
18. Tartu Lastepäevakodu "Helika" (10-14.05.2004) - Tiina Kivisalu.
19. J. Liivi nim. Alatskivi Keskkool (14.05.2004) - Illi Teras.
20. Kildu Põhikool (21.05.2004) - Malle Poska.
21. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (26.052004) - Ulvi Lutoskin.
22. Märjamaa Gümnaasium – 2nd Olympic Games (26.052004) - Andres Elmik.
23. Tallinna Nõmme schools (27.05.2004) - Asta Jänese .
24. Koeru Keskkool (28.05.2004) - Uno Aan.
25. Konguta Algkool (28.05.2004) - Kaie Tali.
26. Kalmetu Põhikool (30.05.2004) - Anne Freimuth.
27. C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool (31.05.2004) - Enda Kalm
28. Ülenurme Gümnaasium – 3rd Olympic Games (31.05-01.06.2004) - Ulvi Sarapuu
29. A. Haava nim. Pala Põhikool (01.06.2004) - Killu Vunk
30. Kaiu Põhikool – The Olympic Games of Juuru parish schools (01.06.2004) - Aivo Sildvee
31. Mõniste Põhikool (01.06.2004) - Virve Tamm
32. Rakvere Linna Algkool (01.-02.06.2004) - Marge Kruusimägi
33. Haapsalu Linna Algkool (03.06.2004) - Leelo Paju
34. Kahtla Põhikool (04.06.2004) - Raili Nõgu
35. Räpina Ühisgümnaasium – 2nd Olympic Games (07.09.2004) - Anu Tuvik
36. Saue Gümnaasium (10-11.09.2004) - Enla Odamus
37. Värska Gümnaasium – The Olympic Games of Setomaa schools (17.09.2004) - Ingrit Kala
38. Kullamaa Keskkool – 3rd Olympic Games (17.09.2004) - Mai Jõevee
39. Orissaare Gümnaasium (23.09.2004) - Mare Noot
40. Muhu Põhikool (30.09.2004) - Milvi Viss.
41. A. Haava nim. Paala Põhikool (02-08.02.2005) - Killu Vunk
42. C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium (May 09-13.05.2005) - Merje Kärsten
43. Halliste Põhikool (09-13.05.2005) - Milvi Kull
44. Kaiu kindergarten Triinutare – Olympic Games of Juuru parish (15.05.2005) - Aivo Sildvee
45. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (23-24.05.005) - Ulvi Lutoškin
46. Kihnu Põhikool (25-26.05.2005) - Ingrid Võsu
47. Nõo Reaalgümnaasium – 4th Ancient Olympics (26.05.2005) - Mart Mäerand
48. Konguta Kool - Konguta Olympic Games (29.05.2005) - Liina Tamm
49. Hiiumaa Spordiliit - Hiiumaa primary school Olympic Games (31.05.2005) - Helen Mast
50. Valga Vene Gümnaasium - Valga school Olympic Games (27.05-02.06.2005) - Vassili Dinis
51. Valga Gümnaasium - Valga School Olympic Games (27.05-02.06.2005)
52. Uhtna Põhikool (01-02.06.2005) - Malle Tiinas
53. Jõhvi Gümnaasium - Jõhvi School Olympic Games (01-03.06.2005)
54. Jõhvi Vene Gümnaasium - Jõhvi School Olympic Games (01-03.06.2005) - Viktor Predbannikov
55. Kahtla Põhikool (03.06.2005) - Raili Nõgu
56. Eidapere Kool (12-17.09.2005) - Inge Pullat
57. Türi Gümnaasium (20-21.09.2005) - Ülle Tammela
58. Kunda Gümnaasium (22-23.09.2005) - Andres Lillemägi
59. Kildu Põhikool (09-11.02.2006) - Malle Poska
60. A.Haava nim. Pala Põhikool (10-17.02.2006) - Killu Vunk
61. Rakvere Linna Algkool (11.02.2006) - Marge Kruusimägi
62. Saue Gümnaasium (16.02.2006) - Valdo Pilve
63. Jõhvi Gümnaasium (10-22.02. 2006)
64. Jõhvi Vene Gümnaasium (10-22.02.2006) - Viktor Predbannikov
65. Mõniste Põhikool (23.02.006) - Virve Tamm
66. Haapsalu Linna Algkool (27.02-03.03.2006) - Leelo Paju
67. Tallinna Hiiu Põhikool - Tallinna Nõmme schools Olympic Games (28.02.2006) - Asta Jänese
68. Juuru Gümnaasium - Juuru parish School Olympic Games (02-03.03.2006) - Aivo Sildvee
69. Väike-Maarja Gümnaasium (22-25.04.2006) - Egne Liivalaid
70. Pärnu Ühisgümnaasium (04.05.2006) - Tene Rubin
71. Kiigemetsa Kool (08-11.05.2006) - Tuijo Küüts
72. Puka Keskkool (11.05.2006) - Ene Aigro
73. J. Liivi nim. Alatskivi Keskkool (12.05.2006) - Urve Koolman
74. Ritsu Lastead-Algkool (18-19.05.2006) - Anu Vihur
75. Kalmetu Põhikool (20.05.2006) - Anne Freimuth
76. Tartu Hiie Kool (24-26.05.2006) - Kaja Raid
77. Ääsmäe Põhikool (26.05.2006) - Margo Hussar
78. Hiiumaa Spordiliit - Hiiumaa children’s Olympics Day (26.05.2006) - Helen Mast
79. Tartu Kunstigümnaasium (31.05-02.06.2006) - Helve Israel
80. Mäetaguse Põhikool (01.06.2006) - Taavi Toomel
81. Roosna-Alliku Põhikool (01.06.2006) - Angela Kilk
82. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (01-02.06.2006) - Ulvi Luto?kin
83. Märjamaa Gümnaasium – 3rd School Olympic Gamess (01.06.2006) - Andres Elmik
84. Valga County Government – Valga County School Olympic Games (02.06.2006) - Siiri Põldsaar
85. Põlva Town Government - Põlva Youth Olympic Games (19.09.2006) - Janika Usin
86. Ülenurme Gümnaasium – 4th School Olympic Games (22.09.2006) - Ulvi Sarapuu
87. Kohtla Põhikool - Ida-Viru County schools’ 1st Winter Olympic Games (16.02.2007) - Piret Niglas
88. Paikuse Põhikool (20.02.2007) - Reelika Kollist
89. Järlepa Lasteaed-Algkool - Juuru parish pre-schoolers’ Winter Olympic Games (03.03.2007) - Aivo Sildvee
90. Suigu Lasteaed-Algkool - Pärnu-Jaagupi regional School Winter Olympic Games (03.09.2007) - Rein Semenov
91. Kiigemetsa Kool – 3rd School Olympic Games (23-26.04.2007) - Merje Talistu
92. Kihnu Kool (16-19.05.2007) - Ingrid Võsu
93. Valgjärve Põhikool (18.05.2007) - Inge Mark
94. Konguta Kool - "Aboriginal Olympic Games" (19.05.2007) - Kaie Tali
95. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (21-22.05.007) - Ulvi Lutoðkin
96. Narva Joala Kool (21-24.05.2007) - Aleksei Panov
97. Palade Põhikool (28.05.2007) - Kati Vaht
98. Puiatu Erikool (30.05.2007) - Vello Rits
99. Kehtna Põhikool (29.05.2007) - Kadi Peedo
100. Tartu Descartes'i Lütseum (30.05.2007) - Svetlana Keisk
101. Tartu Hiie Kool – 2nd School Olympic Games (30.05-01.06.2007) - Kaja Raid
102. Vändra Gümnaasium (31.05.2007) - Margit Kadak
103. Järva-Jaani Gümnaasium (31.05.2007) - Silva Kärner
104. Jõhvi Vene Gümnaasium (01.06.2007) - Viktor Predbannikov
105. Kambja Põhikool (01.06.2007) - Katre Pind
106. Otepää Gümnaasium (01.06.2007) - Kerri Rauk
107. Kahtla Lasteaed-Põhikool (05.06.2007) - Raili Nõgu
108. Nõo Reaalgümnaasium – Ancient Olympic Games (07.06., 2007) - Mart Mäerand
109. Orissaare Gümnaasium (14.09.2007) - Mare Noot
110. Põlva Keskkool (19.09.2007) - Karin Viljus
111. Mikitamäe Põhikool - Setomaa schools’ Olympic Games (03.10.2007) - Rein Zaitsev
112. Tootsi kindergarten "Sinilill" (21-28.01.2008) - Silvia Pobo
113. Uhtna Põhikool (01-02.02.2008) - Malle Tiinas
114. Kiigemetsa School (04-07.2008) - Merje Talistu
115. Tootsi Põhikool (04.03.2008) - Inga Raudsepp
116. Jõhvi Vene Gümnaasium (14.03.2008) - Viktor Predbannikov
117. Tallinna Kivimäe Põhikool (25.04.2008) - Maarika Laiv
118. Nõmme Gümnaasium (06-08.05.2008) - Asta Jänese
119. Pärnu Ühisgümnaasium (14.05.2008) - Liis Tapasia
120. Halliste Põhikool (14.05.2008) - Milvi Kull
121. Koeru Keskkool (14.05.2008) - Kirsika Ilmjärv
122. Valgjärve Põhikool (16.05.2008) - Inge Mark
123. Kaiu Parish Government – 5th School Olympic Games of Juuru parish (16.05.2008) - Aivo Sildvee 
124. Tartu kindergarten "Helika" – 2nd Karlova Mini Olympic Games (19-23.05.2008) - Tiina Kivisalu
125. Toila kindergarten "Naerumeri" (20-22.05.2008) - Olivia Õim
126. Haapsalu Linna Algkool – 5th School Olympic Games (22.05.2008) - Leelo Paju
127. Jõgeva Gümnaasium (22.05.2008) - Maimu Valdmann
128. A. Haava nim Pala Põhikool (22.05.008) - Virge Otsa
129. Rakvere Eragümnaasium (22-23.05.2008) - Andþelika Lillemägi
130. Tartu Kroonuaia Kool (22-23.05.2008) - Siret Kruk
131. Paide Ühisgümnaasium (22.05.2008) - Karin Sulg
132. Narva Town Government Cultural Department – Narva School Olympic Games (26-29.05.2008) - Tatjana Stolfat
133. Narva kindergarten "Kirsike" (26-29.05.2008) - Tatjana Panova
134. Puiatu Special School (27.05.2008) - Rain Aleksandrov
135. Tori Põhikool (27.05.2008) - Anne Borkvel
136. Kihnu Kool (28-29.05.2008) - Ingrid Võsu
137. Tartu Hiie Kool – 3rd School Olympics (28-30.05.2008) - Kaja Raid
138. Audru Keskkool (29.05.2008) - Reelika Kollist
139. Rannu Keskkool (29.05.2008) - Karin Kütt
140. Märjamaa Gümnaasium – 4th School Olympic Games (29.05.2008) - Andres Elmik
141. CR Jakobsoni nim Torma Põhikool – 2nd School Olympic Games (29-30.05.2008) - Enda Kalm
142. Kullamaa Keskkool (29-30.05.2008) - Mai Jõevee
143. J Liivi nim Alatskivi Keskkool – 3rd School Olympic Games (30.05.2008) - Illi Teras
144. Eidapere Kool (30.05.2008) - Luule Sulg
145. Kildu Põhikool – Ancient Olympic Games (30.05.2008) - Malle Poska
146. Kõrveküla Põhikool (02.06.2008) - Ille Kukk
147. Mõniste Kool – 2nd Ancient Olympic Games (02.06.2008) - Virve Tamm
148. Tornimäe Põhikool (05.06.2008) - Raili Nõgu
149. Palade Põhikool – 2nd Pühalepa parish School Olympic Games (12.09.2008) - Kati Vaht
150. Värska Gümnaasium – 3rd Setomaa School Olympic Games (19.09.2008) - Anneli Lätt
151. Jõhvi Gümnaasium (23-24.09.2008) - Natalie Neidla
152. Tilsi Põhikool (25.09.2008) - Reet Külaots
153. Rapla Vesiroosi Gümnaasium (26.09.2008) - Ingrid Lenk
154. Ülenurme Gümnaasium – 5th School Olympic Games (26.09.2008) - Marit Rauk
155. Rocca al Mare Kool (26.09.2008) - Kaja Komissarov
156. Saue Gümnaasium (26.09.2008) - Valdo Pilve
157. A. Haava nim Pala Põhikool (2.-7.02.2009) - Virge Otsa
158. Väike-Maarja Gümnaasium (9.-12.02.2009) - Egne Liivalaid
159. Kiigemetsa Kool (16.-20.02.2009) - Merje Talistu
160. Sindi Gümnaasium (16.-17.04.2009) - Sigrid Jamnes
161. Viimsi Piilupesa kindergarten (28.-30.04.2009) - Reet Varik
162. Pärnu Ühisgümnaasium (13.05.2009) - Anni Sutt
163. Tartu Raatuse Gümnaasium (14.05.2009) - Merike Kärner
164. Kaiu Parish Government (16.05.2009) - Aivo Sildvee
165. Pühajärve Põhikool (22.05.2009) - Eve Koser
166. Valga Vene Gümnaasium (25.-29.05.2009) - Vassili Dinis
167. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (26.05.2009) - Ulvi Lutškin
168. Nõo Reaalgümnaasium (26.05.2009) - Mart Mäerand
169. Järva-Jaani Gümnaasium (29.05.2009) - Silva Kärner
170. Vara Põhikool (29.05.2009) - Ille Kukk
171. Nõva Põhikool (1.06.2009) - Virve Tauts
172. Tartu Hiie Kool (1.-2.06.2009) - Kaja Raid
173. Orissaare Gümnaasium (2.06.2009) - Mare Noot
174. Tornimäe Põhikool (3.06.2009) - Margo Rüütel
175. Narva Town Government Cultural Department (3.-5.06.2009) - Tatjana Stolfat
176. Vastseliina Gümnaasium (10.09.2009) - Triin Tiits, Madis Kivila
177. Ridala Põhikool (17.-18.09.2009) - Pille Raudsepp

178. Narva Town Government Cultural Department - School Olympic Games of Narva schools (8.-12.02.2010) - Tatjana Stolfat
179. Tartu kindergarten Helika (10.-19.02.2010) - Tiina Kivisalu
180. Koeru Keskkool (15.02.2010) - Kirsika Ilmjärv
181. Haapsalu Linna Algkool (16.-18.02.2010) - Leelo Paju
182. Paide Ühisgümnaasium (22.-23.02.2010) - Marika Kuusik
183. Ahtme Gümnaasium (26.02.2010) - Svetlana Drozdova
184. Mõniste Kool - 2nd Winter Olympic Games (26.02.2010) - Virve Tamm
185. Taebla Gümnaasium (1.-5.03.2010) - Aigi Pardel
186. Kaiu Parish Government - Winter School Olympic Games of Rapla county (5.03.2010) - Aivo Sildvee
187. Viimsi kindergarten Piilupesa (30.04.2010) - Reet Varik
188. Kiigemetsa Kool - 5th School Olympic Games (3.-6.05.2010) - Merje Talistu
189. Pärnu Ühisgümnaasium - 3rd School Olympic Games (5.05.2010) - Siiri Paiste
190. Türi Gümnaasium (5.-6.05.2010) - Ülle Tammela
191. Jõgeva Gümnaasium - 2nd School Olympic Games (13.-14.05.2010) - Viktor Nõmm
192. Tartu kindergarten Kannike (17.-21.05.2010) - Nele Varendi
193. CR Jakobsoni nim Gümnaasium - 2nd School Olympic Games (20.05.2010) - Moonika Pärna
194. Tallinna Vaba Waldorfkool - School Olympic Games of Estonian Waldorf Schools (21.-22.05.2010) - Piret Meier
195. Halliste Põhikool - 3rd School Olympic Games (25.05.2010) - Milvi Kull
196. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - (27.-28.05.2010) - Ulvi Lutoškin
197. Märjamaa Gümnaasium - 5th School Olympic Games (31.05.2010) - Andres Elmik
198. Tallinna Prantsuse Lütseum (1.06.2010) - Katrin Kroosmann
199. Mäetaguse Põhikool - 2nd School Olympic Games (1.06.2010) - Maret Jaks
200. Jõhvi Vene Gümnaasium (1.06.2010) - Viktor Predbannikov
201. Nõva Põhikool (1.06.2010) - Virve Tauts
202. Tootsi Põhikool (1.06.2010) - Inga Raudsepp
203. Kambja Põhikool - 2nd School Olympic Games (1.06.2010) - Katre Pind
204. Kihnu Kool (1.-2.06.2010) - Ingrid Võsu, Heido Pärtel
205. Tartu Kunstigümnaasium - 2nd School Olympic Games (1.-4.06.2010) - Helve Israel
206. Tartu Veeriku Kool - National School Olympic Games (2.06.2010) - Heigo Klaos
207. Kuusalu Keskkool (3.-4.06.2010) - Ingrit Keerma
208. Tilsi Põhikool - 2nd School Olympic Games (17.09.2010) - Reet Külaots
209. Saaremaa kodutütred (18.09.2010) - Raili Nõgu
210. Ülenurme Gümnaasium - 6th International School Olympic Games (24.09.2010) - Marit Rauk
211. Rapla Vesiroosi Gümnaasium - 2nd School Olympic Games (31.09.2010) - Ingrid Lenk  

   
EOA TÄISKOGU
Triip
Eesti Olümpiaakadeemia kuulutab välja konkursi Rahvusvahelise Olümpiaakadeemia 60. noortesessioonile, mis toimub 23. maist 3. juunini Antiik-Olümpias, Kreekas.
Triip
EOA 2020. a KOM PROJEKTIDE KONKURSI TULEMUSED
Uudised
   
September 2020
Tagasi Edasi
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    
Kalender
   
Kaart
EOK
Kalender