EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA

Õppevideod

Line
  p1  KEPIKÕND
Line
  p1  JOOKSMINE
Line
  p1  ÜLDTREENING
Line
  p1  RATTASÕIT
Line
  p1  DISCGOLF

EOA

 

ПОРТАЛ ОЛИМПИЙСКОГО ОБРАЗОВАНИЯ ЭОА

Добро пожаловать на портал олимпийского образования Эстонской олимпийской академии! Надеемся, что здесь ты найдёшь новые знания и интересные факты об основных принципах Олимпийских игр, вдохновляющие материалы об организации школьных олимпийских игр, а также и интересные игры в Пещере игр, независимо от того, являешься ли ты школьником, учителем, спортсменом, тренером, журналистом, интересующимся, болельщиком, спортсменом-любителем, пенсионером или предпринимателем.
Желаем тебе приятных моментов в знакомстве с общеобразовательными олимпийскими ценностями!
 



EOA 2020. a KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE KALENDER

18.02.2020

Eesti Olümpiaakadeemia reeglitele vastavalt toimuvad 2020. aastal järgmised kooliolümpiamängud (kuupäev, kool, maakond, projektijuht):

27. aprill - Juhan Liivi nimeline Alatskivi Kool (Tartumaa) - Kristjan Kallavus
7. mai - Halliste Põhikool (Viljandimaa) - Milvi Kull
8. mai - Palade Põhikool (Hiiumaa) - Siiri Sülla
19. mai - Jõgeva linna koolide kooliolümpiamängud (korraldaja Jõgeva Põhikool, Jõgevamaa) - Viktor Nõmm
25. mai - Jõhvi Vene Põhikool (Ida-Virumaa) - Viktor Predbannikov
26. mai - Rannu Lasteaed (Tartumaa) - Epp Alekõrs
28. mai - C. R. Jakobsoni nimeline Torma Põhikool (Jõgevamaa) - Anneli Plaado
29. mai - Tallinna Prantsuse Lütseum (Harjumaa) - Katrin Kroosmann
1. juuni - Kohtla-Järve linna koolide kooliolümpiamängud (korraldaja Ahtme Põhikool, Ida-Virumaa) - Olga Mesilane
2. juuni - Nissi Põhikool (Harjumaa) - Andres Elmik
2. juuni - Paide Hillar Hanssoo Põhikool (Järvamaa) - Marita Kutsar
2. juuni - Kullamaa Keskkool (Läänemaa) - Mai Jõevee
3. juuni - Narva Soldino Gümnaasium (Ida-Virumaa) - Jelena Sapotsnikova
4. juuni - Kohtla-Järve Slaavi Põhikool (Ida-Virumaa) - Alesja Rajanok
8. juuni - Põltsamaa valla koolide kooliolümpiamängud (korraldaja Pisisaare Algkool, Jõgevamaa) - Annika Kallasmaa
8. juuni - Kohila Gümnaasium (Raplamaa) - Ulvi Mägi
24. september - Ülenurme Gümnaasium (Tartumaa) - Marit Rauk

   
Eesti Olümpiaakadeemia kuulutab välja konkursi Rahvusvahelise Olümpiaakadeemia 60. noortesessioonile, mis toimub 23. maist 3. juunini Antiik-Olümpias, Kreekas.
Triip
EOA 2020. a KOM PROJEKTIDE KONKURSI TULEMUSED
Triip
EOA 2020. a KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE KALENDER
Uudised
   
Juuli 2020
Tagasi Edasi
 
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
Kalender
   
Kaart
EOK
Kalender